DETAYLARI UNUTTUNUZ MU?

Neden Biz ?

 Spor kelime anlamı olarak; belli kurallara ve tekniklere uyularak yapılan, bedensel gelişmeye yararlı, eğlenmek ve yarışmak amacı da bulunan beden hareketlerinin tümünün ortak adıdır. Spor aynı zamanda evrenseldir, kültürün bir parçasıdır. Çünkü spor dünyada dili, dini ve ırkı birleştiren önemli bir vasıtadır.

 Sizi memnun edebilmek adına Konya'nın en büyük spor salonunu hizmetinize sunduk. 2011 yılında açılan Green Word siz misafirlerimizin sayesinde hızla adını duyurmayı başarmıştır. Bünyesinde pek çok organizasyonu barındıran tesisimiz Konya yüzme havuzu ve Konya fitness alanında iddialıdır.

 Salonumuzda alanında yetkin antrenörlerimiz bulunmaktadır. Her bölümün kendisine has uzman antrenörü vardır. tüm antrenörlerimizin uzman belgeleri mevcuttur. Her üyemiz kayıttan sonra belli testlere tabi tutulmaktadır. Antrenörlerimiz her üyemizin bünyesine uygun programlar düzenleyip her üyemiz ile özel olarak ilgilenmektedir. Antrenörlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 Tesisimiz bünyesinde havuz, fitness, tuz odası, çamur salonu, hamam, sauna gibi bölümler barındırmaktadır. Birçok alanda Konya'da bulunan spor salonları arasından sıyrılarak kendisini kanıtlamıştır. Eğitimlerimizi verirken önceliğimiz misafirlerimize sağlıkları açısından fayda sağlamaktır. Asıl hedefimiz fit olmayı sağlamak olup yanında eğlenerek öğretmek isteriz.

 Kadın-erkek ayrı salonlarda aynı anda hizmet politikamız sayesinde misafirlerimiz kendisini spor salonumuzda güvende hissetmektedir. Bizim için her misafirimiz oldukça değerlidir. Onların yaşam alanlarında rahat etmeleri bizim için önemlidir. Bu sebeple iki ayrı salonumuz mevcuttur.

 Tesisimiz aynı zamanda Konya Park Alışveriş Merkezinin içindedir. Büyük bir yaşam alanı içerisinde bulunan spor merkezimizden çıktığınızda ihtiyacınız olan tüm noktalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 En büyük idealimiz, sporu sadece fit kalmak, zayıflamak için değil de sporun her yaşta gerekli olduğunu bilen, yaşam tarzı haline getiren bireyleri yetiştirmek ve bunu herkese empoze edebilmektir. Çünkü spor bizim yaşam felsefemizdir ve bu yaşam felsefemizi üyelerimize aşılamaya çalışmaktayız.

 Green World Sport Center bir ailedir. Üyelerimiz ve antrenörlerimiz bu ailenin bir parçasıdır. Eğer hala üyemiz değilseniz, tesisimize uğrayıp bu ailenin bir üyesi olmanızdan onur duyarız.